Сьогодні пропонуємо до Вашої уваги огляд Xiaomi Redmi Buds 4, враховуючи, що сприйняття звуку у кожного може відрізнятися. Недовго думаючи, як на тлі візуального опису звучання виділити плюси та мінуси, ми вирішили порівняти цю гарнітуру з доступнішими навушниками Xiaomi Redmi Buds Essential. Вони відрізняються в ціні вдвічі. Звідси випливає головне питання – чи варто переплачувати за новинку? І так спочатку пропонуємо обговорити конструктивні відмінності та різницю в заявлених технічних характеристиках, а потім свою суб’єктивну думку на практиці.
Магазини | Посилання та ціни |
---|---|
TOUCH | |
Kvshop.com.ua | |
ЦИФРА |
Перше враження від Redmi Buds 4
Відразу невиразним поглядом зрозуміло, що компанія врахувала відгуки своїх покупців та змінила форм-фактор кейсу. Тепер діставати навушники набагато простіше, ніж у випадку з Redmi Buds Essential (вологими руками витягти взагалі неможливо, що вкрай незручно в спеку року). Крім того, при створенні Redmi Buds 4 китайський виробник вирішив відмовитися від використання фізичних кнопок. Натомість використовуються сенсори.
Чи всім сподобається таке рішення? Однозначно ні. Потрібно звикнути, адже щоразу, коли Ви отримуєте гарнітуру з вух відео відключатиметься, дзвінки будуть скидатися, програвання музики завершуватиметься або перемикатиметься. З іншого боку, досить просто торкнутися навушників, щоб поставити звукову доріжку або відео. Звідси випливає, що це справа смаку, але звикнути і розібратися точно доведеться.
Ще однією цікавою особливістю є те, що вони притягуються один до одного. Дрібниця, але приємна, адже вони не розбігатимуться по столу, і займають менше місця.
У комплекті є кабель, інструкція та змінні амбушюри. У цьому плані жодних особливостей немає.
Порівняння якості звуку
І так, ми знаємо, що навушники Redmi Buds 4 мають гібридне шумозаглушення, 10-мм випромінювачі з ультратонком діафрагмою 0.006 міліметрів. З погляду характеристик звук має бути дуже деталізованим. На противагу у нас Redmi Buds Essential без шумозаглушення і такої діафрагми. Тому спочатку тестуємо дешевшу версію і порівнюємо з новинкою.
Результати: насправді після прослуховування однієї доріжки двома гарнітурами з’ясувалося, що різниця не просто відчутна… Вона не порівняється. Єдиний аспект, у якому можуть конкурувати це гучність. Тут трохи не вистачає у Redmi Buds 4. До речі, порівняти два різні типи навушників у плані ціни було правильним рішенням, тому що відразу стало ясно, якими сильними сторонами володіє нова гарнітура:
високий рівень об’ємності звуку;
висока деталізація вокалу;
відмінна плавність для ігор та контенту;
відсутність шумів, дуже чистий звук.
В результаті стало зрозуміло, що навушники Redmi Buds 4 є чудовим рішенням для геймерів та любителів контенту.
Плавність та об’єм на солідному високому рівні. Гучності може не вистачити, особливо якщо використовувати один навушник. Власне, і ефект повного занурення теж губиться. Вокал відмінний, надто глибоких басів ми не помітили, але слухати музику все одно приємно через обсяг. Крім того, порадувала чистота звуку, справді серйозний апгрейд стався.
Порівняння мікрофонів
Тут жодних інсайдів не сталося. Як і очікувалося, Redmi Buds 4 від Xiaomi мають робоче шумозаглушення мікрофона. Співрозмовники чітко чутимуть Ваш голос, і за це задоволення точно варто платити. Що стосується попередника, то справи сумно. не сумнівайтеся, що з іншого боку мовлення ви регулярно чутимете щось на кшталт: “алло”, “не чути”, “можеш повторити”. За шумозаглушення величезний плюс, і говорити нема про що.
Висновок: чи варто переплачувати?
Звук Redmi Buds Essential буде повністю влаштовувати вас рівно до тих пір, поки Ви не порівняєте його з серією Buds 4. Після цього вже не захочеться задовольняти попереднім поколінням гарнітур!
На цьому можна було б закінчити, але хочеться висловити непідробне подив щодо параметрів новинки. Дійсно, дуже об’ємний та чистий звук. Спілкуватися по телефону тепер не просто можливо, а дійсно комфортно. Крім того, час автономної роботи суттєво збільшився, а форм-фактор при такій же невеликій вазі став зручнішим. Навушники зручніше витягувати з кейсу, вони зручно розміщуються у вушній раковині. Причепитися можна лише до рівня гучності.
Плюси:
висока деталізація;
чудовий обсяг;
відмінне шумозаглушення;
час автономної роботи;
покращений кейс та форм-фактор гарнітури.
Мінуси:
максимальний рівень гучності.