Письменництво
502 довгочитаStorytelling - ключовий навик для сучасного письменника
Початковий шлях у письменництві наповнений неймовірною кількістю можливостей і викликів. Однак одне з найважливіших вмінь, яке здатне зробити ваш стиль впізнаваним і привабливим — це навички сторітелінгу.

Теми цього довгочиту:
Письменництво та ще 4 теми“Вниз з мосту”, частина 2
Коли Маруся йде до школи сама, то вона оминає залізничну колію, чимчикує в обхід. Це 40 хвилин пішки. Навколо багато цікавого, тому, буває, що дорога займає цілу годину.

Теми цього довгочиту:
Історія України та ще 1 темаПсихічне здоров’я - важливо!
Щороку у травні відзначається місяць обізнаності про психічне здоров’я. Це важлива кампанія спрямована на підвищення обізнаності та навчання громадськості питанням психічного здоров’я.

Теми цього довгочиту:
Письменництво та ще 3 темиКоли та як я вирішив свідомо писати
Всі ми пишемо, або читаємо, або мріємо… або мріємо писати. Я пробував кинути писати, але ніт, вертався знову до цього. Я пробував відпустити це, але воно верталося знову…

Теми цього довгочиту:
Письменництво та ще 1 тема“Вниз з мосту”, частина 1
Перед вами книжка для школярів середньої та старшої школи. В ній розповідається про важливий період в історії України - 20-30-х рр. XX ст.

Теми цього довгочиту:
Історія України та ще 3 темиТеми цього довгочиту:
Письменництво та ще 3 темиЗберігайте тишу
Людство завжди відчувало себе самотньо у всесвіті. Шукає, прагне зустрічі. Куди ж приведе ця жага?

Теми цього довгочиту:
Оповідання та ще 4 темиХто читав “Сто років самотності“?
Ну що ж і я прочитала цей твір класичної літератури, який записаний у кожному списку до прочитання за життя.

Теми цього довгочиту:
Письменництво та ще 4 темиТеми цього довгочиту:
Письменництво та ще 2 темиЧи всі пишуть опираючись на власний досвіду?
Історії, які я пишу, інколи містять відьом, мавок, магію та інші речі, які явно не є реальними. Однак я все одно пишу з досвіду. Заінтригувала?))) Давайте тоді побалакаємо про це.

Теми цього довгочиту:
Письменництво та ще 4 темиКішка розбудить мене о восьмій
Холодного зимового ранку мама зібралася до погреба набрати дров, щоб розтопити піч. Вже давно настала пора зігріти стіни, чашки в сервізі та сплячу мене.

Теми цього довгочиту:
Коти та ще 4 темиЗагадковий Ліос. Глава 12. За крок від…
Стосунки Олекси з Шео розвиваються на диво прекрасно і у дівчини з'явиться шанс дізнатись всю історію від самого початку. Але чи вийде...?

Теми цього довгочиту:
Фентезі та ще 3 темиВаші герої вигадані люди, але читачі не мають цього знати))
Коли ви відкриваєте книгу і починаєте читати – ви відразу після знайомства з головними героями розумієте, чи це книга, яку ви захочете продовжити читати чи ні.

Теми цього довгочиту:
Література та ще 4 темиТеми цього довгочиту:
Вірші та ще 4 теми80/20 у письменстві. Чи потрібен вам якісний текст?
В письменницькому середовищі побутує руйнівний міф, що всі ми маємо вчитися писати якісно. Але саме поняття якісного тексту одночасно і більш-менш всім зрозуміле, і вкрай розмите.

Теми цього довгочиту:
Письменництво та ще 2 темиФландеризація: Карикатура Особистості в Житті
Уявіть собі літню людину, яка все життя була веселою та оптимістичною. У старості вона здається майже карикатурою самої себе – її жарти ще більш прості, сміх голосніший, а погляди майже незмінні. Це може здатися перебільшенням, але чи не нагадує це фландеризацію?

Теми цього довгочиту:
Психологія та ще 4 теми№11
"Коли настане весна? Коли це буде? Бо ж живу я в темряві та хаосі зимового часу. Календар мені каже:"вже 9 березня", люди кажуть: "не бреши", а я лежу під сотнею ковдр бо мерзно мені, ніби я мертвий вже сторік...
Теми цього довгочиту:
Письменництво та ще 2 темиСвій стиль у діалогах
Якщо ви хочете написати книгу, від якої неможливо відірватися, зосередьтеся на написанні потужного діалогу між вашими героями. Сьогодні хочу поділитися 6 важливими порадами щодо написання діалогів, які допоможуть вам створити міцний зв’язок із вашими героями та вашою історією.

Теми цього довгочиту:
Письменництво та ще 3 темиПтах?
Птах. Вони літають над лісами й містами, над річками, морями, океанами. Вони - облича волі, волі будь-чого нині живого. Того що живе, існує власним плином, продовжує керуватися власним принципам і законам. Та зрештою, що таке воля?..