Романтизація абʼюзу чи реалістичне зображення почуттів? | «Покинь, якщо кохаєш», «Залишся, якщо кохаєш» Колін Гувер
«Нам не слід витрачати час на те, що може статися колись або не станеться ніколи»
«Нам не слід витрачати час на те, що може статися колись або не станеться ніколи»
Що варто знати тим, хто хоче створити хороший сюжет для книги або оповідання? Допис доброго письменника.
Дієприслівники — сміття, і ось чому. Довгочит злого письменника.
"Читачам, що дивляться на зорі і мріють"
У сучасному світі, де кожен із нас так зайнятий своїми справами, знайти час для особистого життя може бути справжнім викликом. Але що, якщо вам сказали, що є місце, де ви можете знайти цікавих людей, які поділяють ваші захоплення, цінності та ідеали?
Це простий контрольний список, яким я користуюся при підготовці до сесій і написанні світів. У цьому дописі я проведу вас усіма кроками та по ходу створю невеликий сценарій.
У цьому дописі я хочу розглянути використання в рольових іграх об’єктів і місць для подачі історії чи вигадки.
Є чотири підходи до додавання позаземного інтелекту до твору: прикрашання, дзеркало, жах і футурологія. Цей допис описує та надає рекомендації щодо кожного з них.
Цей допис може бути корисним для тих, хто хоче додати до своїх ігор етичні дилеми, або тих, хто хоче, щоб їхні дилеми були трохи кращими.
Казка Березню. Одна з його казок, котра буде використана в курсі Ніла Ґеймна по мистецтву сторітелінга.
Короткий допис, що пояснює, чому я вважаю, що космічні кораблі з крилами можуть мати зміст у світі жорсткої НФ. Знайомлю з поняттям аерогравітаційного сприяння.
Я подумав, що може бути корисно надати допомогу людям, які зацікавлені в проведенні науково-фантастичної гри, але не мають часу або бажання занурюватися в дослідження.
Оскільки я частково розумію, як працюють подібні платформи, хочу розповісти, як використовувати Друкарню правильно.
Думав про те, наскільки схожими мені здаються космічні кораблі та підводні човни. Цей допис – моє заглиблення в тему та нарис світу, який я використовую у своїх науково-фантастичних іграх.
Іноді будь-який письменник може стикнутися із такою проблемою, як письменницький блок: нічого не пишеться, хоч і хочеться; нічого не хочеться, хоч і треба писати...Та як вийти із цього стану?
У минулому дописі я розповідала Вам як створити власного персонажа, а тепер хочу поговорити про персонажів своєї фентезі-трилогії “Мольфаріум”, а саме: Ясю Линник, Плюща Максима та Громенко Ксенію.
Кому буде корисно прочитати цей текст? Автору, письменнику, гравцю текстових рольових ігор. Корисні поради про те, як зробити персонажа некартонним + практична вправа в кінці
Розглядаємо, що таке світогляд з психологічної точки зору, чому світогляд автора має значення і, що головне, - чому боротьба між світоглядами персонажів посідає центральне ядро в історії.
Ця книга давно чекала на полиці. Лише тепер я зрозуміла, що ледь не оминула увагою практичний посібник зі сторітелінгу, з уже готовими, перевіреними на різних аудиторіях формулами. Просто бери — і прикладай до своїх історій.
Про письменство і фентезі
художниця слова
Публікую цікавий матеріал